تبليغاتX
پوشک پمپرز پریما لهستان و پوشک بزرگسال شورتی

آرامش ATN (تمام طول شب)


پوشک
از ویکیپدیا، دانشنامه آزاد
برای مدت زمین شناسی، گنبد را ببینید.
"پوشک" تغییرمسیر اینجا. برای دیگر کاربردها، پوشک (ابهامزدایی) را و پوشک (ابهامزدایی) را ببینید.
پوشک بچه یکبار مصرف با نوار وزیپ و سیل ارتجاع پا.
انواع پوشک بیرونی.

پوشک (پوشک خارج از شمال امریکا نیز نامیده می شود) یک نوع لباس زیر که اجازه می دهد تا به پوشنده لباس به اجابت مزاج و یا ادرار بدون استفاده از توالت، با جذب یا حاوی زباله برای جلوگیری از لکه دار کردن لباس های بیرونی و یا محیط خارجی است. هنگامی که پوشک کثیف می شوند، آنها نیاز به تغییر، به طور کلی توسط شخص دوم به عنوان یک پدر یا مادر یا پرستار. عدم تغییر پوشک بر اساس اندازه کافی به طور منظم می تواند در مشکلات پوست اطراف منطقه تحت پوشش پوشک شود.

پوشک از پارچه یا یکبار مصرف مواد مصنوعی ساخته شده است. پوشک های پارچه ای از لایه های پارچه مانند پنبه، کنف، بامبو یا میکرو تشکیل و می تواند شسته و مورد استفاده مجدد قرار چند بار. پوشک یکبار مصرف حاوی مواد شیمیایی جاذب و دور پس از استفاده پرتاب می شود. شلوار پلاستیکی می تواند بیش از پوشک استفاده می شود برای جلوگیری از نشت، اما با پوشک پارچه مدرن، این است که دیگر لازم است. [نیازمند منبع]

پوشک در درجه اول نوزادان فرسوده، و توسط کودکان که هنوز احمقانه آموزش دیده و یا که شب ادراری را تجربه کنند. آنها همچنین با بزرگسالان با بی اختیاری یا در شرایط خاص که در آن دسترسی به توالت در دسترس است استفاده می شود. این می تواند آن سن، افراد با انواع خاصی از معلولیت جسمی یا ذهنی، fetishists پوشک، و افراد مشغول به کار در شرایط دشوار، از قبیل فضانوردان. این غیر معمول نیست برای مردم به پوشیدن پوشک تحت لباس خشک است.


این پوشک بزرگسالان ارائه پوشش بزرگ و آنها را به پشتیبانی از پلاستیک، دادن به شما که حفاظت اضافی شما نیاز دارید از نشت. آنها جاذب ترین در بازار می باشد. همچنین بسیاری از راحتی با این پوشک را به عنوان آنها اجازه می دهد هوای بیشتری به پوشک و شما یک فرصت برای واقعا نفس می دهد. اگر شما پلاستیکی مانند شما می توانید از برخی که دارای پشتوانه کاغذ را انتخاب نمایید. این پوشک کاملا مجزا هستند و آنها بزرگ برای هر کسی که مایل به جلوگیری از خجالت از بی اختیاری هستند. پوشک یکبار مصرف را تحریک کمتر به پوست و آنها باعث نمیشوند که به شما احساس گرم زمانی که آب و هوا گرم تر می شود. بدون سر و صدای زیادی به آنها، هیچ کس قادر به تشخیص آن است که شما با پوشیدن پوشک بزرگسالان خواهد بود و شما می توانید عزت خود را حفظ کند. وارداتی از دانمارک.

آرامش ATN (تمام طول شب)
این پوشک ایجاد می شوند به آخرین در تمام طول شب. این باعث می شود آن را آسان برای شما به استراحت بدون هیچ گونه نگرانی که به شما خواهد خاک تخت. آنها ضخیم تر هستند، اما آنها را کمی باریک تر از نام تجاری Abena، که می تواند بهتر از برخی از مردم هستند. آنها دو نوار دوباره fastenable در دو طرف، آنها را آسان برای تنظیم. است یک هسته هلو جاذب در داخل وجود دارد، آنها را ایده آل اگر شما مشکلات بی اختیاری سنگین. اتصالات کمی متفاوت از دیگران است پس از آن ایده خوبی برای خرید یک زن و شوهر از اندازه ببینید که در یکی متناسب با بهترین و مطمئن شوید که شما پوست خود را فشار است. حرکت نزولی این است پوشک می توانید از وسط خم شدن اگر شما آن را می پوشند برای قسمت بی اختیاری های متعدد. ساخته شده در احکام حوزههای توسط خانواده شرکت اجرا.

TENA مختصر فوق العاده
اکثر مردم ارائه بررسی های بزرگ برای این پرونده بر اساس چگونه جاذب هستند و چگونه می توان آنها را گسسته. چیز بد این است کنترل بو است خیلی خوب نیست. بیشترین کاربران آن را توصیه برای در خانه لباس، اما آنها را در ملاء عام پوشیدن نیست زیرا آنها بزرگ در کنترل قسمت خارج از خانه است. آنها انجام یک کار خوب در شب و آنها را برای افراد کوچکتر از افراد بزرگتر و یا کسانی که با بی اختیاری سنگین بهتر است. TENA است SCA، بزرگترین تولید کننده جهانی واقع در سوئد ساخته شده است.

محل تحصیل
از همه پوشک بزرگسال و دادخواستها وجود دارد، این است که واقعا خوب کار می کند. آنها با دوام، راحت و با یک تسمه خوب و padding خوب آمده است. آنها یک سپر نشت مانند مارک های دیگر ندارد اما حفاظت اضافی آنها یکی از بهترین در بازار است. برای خرید آنها به دنبال این لینک: http://www.ninipooshak.ir/%D9%BE%D9%88%D8%B4%DA%A9-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%B3%D8%A7%D9%84-CT14525.aspx طرفدار بزرگ به این پوشک بزرگسالان شش طرف قابل تنظیم است و حفاظت از بوی آنها می تواند برای شما فراهم می کند. حضور ما توسط پروکتر و گمبل که به فروش می رسد نام تجاری invesnted. آنها در حال حاضر بخشی از شرکت پالپ.


بستگی دارد شورت و لباس زیر
بسیاری از سبک های مختلف از بستگی وجود دارد اما شرت پاچه دار نمی ایستادگی کردن به عنوان یکی از بهترین. بزرگ برای مشکلات نشت زمان شب و آنها را به رنگ مختلفی را انتخاب کنید، آنها را بیشتر شبیه به لباس زیر نرمال شما را به پوشیدن استفاده می شود. آنها شاخص رطوبت و یک سیستم تسمه الاستیک خوب برای کمک به حفظ آنها در مکان همراه با پا خوب جمع آوری نیز داشته باشد. بستگی دارد (و بی اختیاری) توسط کیمبرلی کلارک در سال 1978 اختراع شد، در اصل آزمون به عنوان نام تجاری مطابق به بازار عرضه شده.

غالب شورت و لباس زیر
این دادخواستها بسیار بهتر از محصولات یک بار مصرف هستند و بزرگ برای مشکلات بی اختیاری سنگین است. آنها احساس می کنند خیلی بیشتر مانند پارچه و زیبا با discreetness آنها می توانند برای جا امن و مناطق مهار مدفوع ارائه داشته باشد. بزرگ برای حفاظت از بو و کنترل رطوبت. غالب در پن ساخته شده است. توسط محصولات کیفیت اول یک خانواده شرکت اجرا شود. غالب در حال حاضر بزرگترین نام تجاری فروش در آمریکای شمالی است.


تاريخ انتشار: پنجشنبه 21 مرداد 1395 ساعت '17:43
تاريخ آخرين ويرايش: پنجشنبه 21 مرداد 1395 ساعت '17:43

برچسب مطلب براي موتورهاي جستجو:
آرامش ATN (تمام طول شب) , بزرگسالان با بی اختیاری , پوشک بزرگسالان با بی اختیاری , پوشک بزرگسالان , پوشک بزرگسال شورتی
محصولات مرتبط:
پوشک بزرگسال ایزیلایف ( ایزی لایف ) سایز لارج
پوشک بزرگسال چسبی ( ایزی لایف ) ایزیلایف سایز لارج مناسب برای دور کمر 100 تا 140 سانتی متر
پوشینه دافی متوسط چسبی
پوشینه کامل بی اختیاری بزرگسال با قدرت جذب بالا سایز متوسط 10 عددی دافی مدیوم‎ مخصوص دور کمر 112 - 76 سانتیمتر
پوشینه دافی بزرگ ( لارج ) چسبی
پوشینه دافی بزرگ ( لارج ) چسبی پوشینه کامل بی اختیاری بزرگسال با قدرت جذب بالا سایز متوسط 9 عددی دافی مدیوم‎ مخصوص دور کمر 140 - 96 سانتیمتر
پوشینه کامل بزرگسال تنا
پوشینه کامل بزرگسال چسبی تنا محصول کشور هلند نوع : اسلیپ پلاس متوسط مناسب برای سایز دور کمر 72 تا 122
پوشک بزرگسالان دافی شورتی لارج
پوشک بزرگسالان دافی شورتی لارج از بهترین پوشکهای شورتی بزرگسال می باشد کش دور کمر پوشک دافی از الیاف خوب می باشد
پوشک بزرگسال شورتی متوسط ابريفلكس Abena مدل m1
فروش اینترنتی پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی با بهترین قیمت در نی نی پوشک فقط با یک تماس
پوشک بزرگسال ابري فلكس شورتی متوسط Abena مدل m3
پوشک بی اختیاری شورتی سایز متوسط ابريفلكس abriflex m3
پوشک بزرگسال ابري فلكس شورتی بزرگ مدل L3
پوشک بزرگسالان ابریفلکس شورتی لارج L3 مناسب برای سالمندانی که بی اختیاری دارند پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی لارج جذب بالا می باشد .
پوشک بزرگسال شورتی (ابری فلکس) Abri- Flex خیلی بزرگ Abena مدل XL
پوشک بزرگسال شورتی (ابری فلکس) Abri- Flex خیلی بزرگ Abena مدل XL1
شناسه کامل سفارش:
جديدترين محصولات:

<-پمپرز اصل آلمان-> <-پوشک بزرگسالان->