تبليغاتX
پوشک پمپرز پریما لهستان و پوشک بزرگسال شورتی

ابريفلكس


راه حل قابل اعتماد
رسیده از طریق گفت و گو با مشتریان

Abena یک گروه پویا با دفتر مرکزی آن در دانمارک می باشد، نه چندان دور از مرز آلمان است. Abena بازرگانی و بخش تولید، و در سراسر جهان فعال است. مناطق محصولات ما عمدتا شامل محصولات بهداشتی، یکبار مصرف، محصولات کاغذی، کیسه های پلاستیکی و سیستم های زباله.

نوآوری و توسعه
Abena گسترش افق دید ما را به محصولات و بازارهای جدید از طریق توسعه محصول در حال انجام است. نقطه کانونی از توسعه از جمله نیازهای مشتری و الزامات در مقایسه با منابع مصرف و اثرات زیست محیطی تعریف شده است. این تضمین می کند که ما در توسعه راه حل های که در نیازهای کاربر را بر اساس، و ما آنها را درگیر در توسعه محصولات نوآورانه و جدید،.

بهترین خدمات به مشتریان در جهان
هدف Abena به ارائه بهترین خدمات به مشتریان امکان پذیر است. آموزش کارکنان، اسناد جامع، بهینه سازی تدارکات، پاسخ سریع به مشتریان و دقت optim ام از ارائه خدمات ما: ما به این هدف را از طریق ترکیبی از فرآیندهای که شامل دست یابد.
Abena خدمات به مشتریان آغاز می شود با نزدیک گفت و شنود با توزیع کنندگان و مشتریان می باشد. اطلاعات به دست آمده از این گفت و گو برای ما ارزشمند است و به اطلاع بسیاری از اساس توسعه محصولات و خدمات جدید است.

اسناد و مدارک، محیط زیست و منابع
مسئولیت ما را ما برای امور زیست محیطی و اجتماعی در شرکت ما در طول کل زنجیره تامین از تولید کننده به کاربر نهایی است. Abena تلاش می کند تا بر روی کسب و کار خود را ادامه می دهند به عنوان یک عضو مسئول جامعه جهانی است. ما محصولات ما، بسته بندی و زنجیره تامین در راه مترقی است که طراحی شده است برای کاهش هر دو تاثیر خود را بر روی محیط زیست، و همچنین مصرف از منابع است. با این هدف در ذهن است، بسیاری از تلاش های سرمایه گذاری را به اطمینان حاصل کرد که بیشتر و بیشتر از طبقه بندی محصولات ما مربوط به استانداردهای بین المللی اذعان گواهی.


تاريخ انتشار: دوشنبه 20 آذر 1391 ساعت '22:30
تاريخ آخرين ويرايش: دوشنبه 20 آذر 1391 ساعت '22:30

برچسب مطلب براي موتورهاي جستجو:
ابريفلكس , ابريفلكس , ابنا , abena
محصولات مرتبط:
پوشک بزرگسال ابري فلكس شورتی بزرگ مدل L3
پوشک بزرگسالان ابریفلکس شورتی لارج L3 مناسب برای سالمندانی که بی اختیاری دارند پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی لارج جذب بالا می باشد .
پوشک بزرگسال ابري فلكس شورتی متوسط Abena مدل m3
پوشک بی اختیاری شورتی سایز متوسط ابريفلكس abriflex m3
پوشک بزرگسال شورتی متوسط ابريفلكس Abena مدل m1
فروش اینترنتی پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی با بهترین قیمت در نی نی پوشک فقط با یک تماس
پوشینه (پوشک ) بزرگسال دافی شورتی متوسط ( medium )
پوشینه (پوشک ) بزرگسال دافی شورتی مدیوم ( medium ) پوشک بزرگسالان شورتی دافی با قدرت جذب عالی را از فروشگاه نی نی پوشک بخواهید
پودر صابون رکسی ROXY
پودر صابون رکسی ROXY ساخت کشور ترکیه
پوشک بزرگسال ابريفلكس شورتی لارج L1
پوشک بزرگسال شورتی بزرگ ابري فلكس (Abena) مدل L1 کشور سازنده دانمارک نوع پوشینه پوشک بزرگسال شورتی بزرگ تعداد در بسته 14 عدد در بسته - 84 عدد در کارتن اندازه 100-140 قدرت جذب
پوشک بزرگسال شورتی (ابری فلکس) Abri- Flex- کوچک Abena مدل S1
پوشک بزرگسال شورتی ابری فلکس (ابری فلکس) Abri- Flex- کوچک Abena مدل S1
شناسه کامل سفارش:
جديدترين محصولات:

<-پمپرز اصل آلمان-> <-پوشک بزرگسالان->