تبليغاتX
پوشک پمپرز پریما لهستان و پوشک بزرگسال شورتی

مروری بر پوشکهای بزرگسالان شورتی و پوشینه بزرگسال چسبی


بهترین پوشک بزرگسالان نوع شورتی این پوشک می باشد

بی اختیاری یک مشکل رایج در بزرگسالان و سالمندان است. این وضعیت می تواند برای آن ها بسیار شرم آور و ناخوشایند باشد و در انجام فعالیت های زندگی روزانه شان تداخل ایجاد کند. پوشک بزرگسالان و پد های محافظتی می توانند حفاظت لازم را برای مدیریت بهتر این شرایط فراهم آورند. این یک واقعیت است که محصولات مراقبت های بهداشتی کمک شایانی به بهبود شرایط زندگی یک فرد که دچار بی اختیاری می شود، خواهند کرد. پوشک بزرگسالان شورتی نمونه ای از این محصولات می باشد که استفاده فراوانی را در میان افراد سالمند که دچار بی اختیاری هستند، به خود اختصاص داده است.

 

پوشینه بزرگسال شورتی دارای تنوع گسترده ای در سطح بازار است و شرکت های معتبر، برند های شناخته شده و باکیفیتی را در معرض خرید مصرف کنندگان قرار خواهند داد. چارچوب و ساخت پایه ای پوشک بزرگسالان به طور معمول به گونه ای می باشد که از چندین لایه فشرده شده و متراکم از جنس نوعی پارچه یا شبیه دستمال کاغذی ساخته شده اند. این لایه ها دارای توان بسیار بالایی در جذب مایعات هستند.

 

 

قدرت و ظرفیت جذب استثنایی

ظرفیت جذب در پوشک های بزرگسال شورتی بسته به نوع سایزی که دارند، متفاوت است. این پوشینه ها می توانند حدود 1.5 الی 2.5 لیتر مایع را در خود جذب و نگهداری کنند که میزان آن چند برابر حجم یک مثانه پر در یک فرد بالغ است. بنابراین هیچ مشکلی در مقدار جذب وجود نخواهد داشت و مشکل پس زدن یا تراوش کردن از پوشک به وجود نمی آید. توجه داشته باشید که فیت بودن پوشینه بزرگسال برای بدن اهمیت زیادی دارد و می تواند از تراوشات احتمالی جلوگیری کند، لذا پوشکی با سایز مناسب را برای اندام فرد سالمند انتخاب نمایید.

 

احساس راحتی منحصربفرد

راحتی یکی از ویژگی های فوق العاده مهمی است که بهترین پوشک بزرگسال باید داشته باشد چرا که آن ها به صورت روزانه از این محصول استفاده می کنند. اگر پوشینه بزرگسال برای او ناراحت کننده باشد، می تواند مشکلاتی از قبیل: بثورات، خارش و سپس عفونت را برایش به وجود آورد. پس اهمیت زیادی دارد که یک پوشک نرم، انعطاف پذیر و راحت را انتخاب کنید. پوشک بزرگسالان شورتی دارای حالتی کمر مانند و کشی است و در کناره های خود به دلیل داشتن زبانه هایی برای فیت شدن و تنظیم میزان کشسانی حس خوب و راحتی را به فرد انتقال می دهد.

تضمین بهداشت و سلامت پوست

بهترین پوشک بزرگسال شورتی به واسطه لایه های جاذبی که درون آن به کار رفته است، دارای تکنولوژی جذب هسته داخلی محصول می باشد. این امر سبب بهبود سلامت پوست، کاهش بویایی و خنثی سازی pH ادرار می شود. لایه های جاذب، رطوبت را به سرعت جذب می کنند و آن را از پوست دور خواهند کرد. در نتیجه افزایش سرعت جذب ادرار، سبب کنترل بوی منتشر شده از آن خواهد شد. همچنین جذب سریع و بالا موجب می شود که باکتری ها در محیط پوشک پراکنده نشوند و همه این ها باعث ایجاد شرایط پوستی سالم برای سالمند با دارا بودن بهترین پوشک بزرگسال می شود. 

مزایای عالی و زیادی که پوشینه های یکبار مصرف شورتی دارند سبب شده است تا در بازار رقابتی از پوشک های قابل شستشو پیشی بگیرند و حتی بتوانند آن ها را از بازار فروش این محصولات برکنار نمایند.


تاريخ انتشار: چهارشنبه 16 اسفند 1396 ساعت '12:56
تاريخ آخرين ويرايش: چهارشنبه 16 اسفند 1396 ساعت '12:56

برچسب مطلب براي موتورهاي جستجو:
مروری بر پوشکهای بزرگسالان شورتی و پوشینه بزرگسال چسبی , پوشک بزرگسالان , پوشک بزرگسال , پوشینه بزرگسال , بهترین پوشینه بزرگسال , پوشینه بزرگسال شورتی , پوشک بزرگسال شورتی
محصولات مرتبط:
پوشک بزرگسال ایزیلایف ( ایزی لایف ) سایز لارج
پوشک بزرگسال چسبی ( ایزی لایف ) ایزیلایف سایز لارج مناسب برای دور کمر 100 تا 140 سانتی متر
پوشینه کامل بزرگسال تنا
پوشینه کامل بزرگسال چسبی تنا محصول کشور هلند نوع : اسلیپ پلاس متوسط مناسب برای سایز دور کمر 72 تا 122
پوشینه بی اختیاری بزرگسال هارتمن شورتی
پوشینه کامل بی اختیاری هارتمن شورتی در انواع لارج و مدیوم
پوشک بزرگسالان دافی شورتی لارج
پوشک بزرگسالان دافی شورتی لارج از بهترین پوشکهای شورتی بزرگسال می باشد کش دور کمر پوشک دافی از الیاف خوب می باشد
پوشک بزرگسال شورتی متوسط ابريفلكس Abena مدل m1
فروش اینترنتی پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی با بهترین قیمت در نی نی پوشک فقط با یک تماس
پوشک بزرگسال ابري فلكس شورتی متوسط Abena مدل m3
پوشک بی اختیاری شورتی سایز متوسط ابريفلكس abriflex m3
پوشک بزرگسال ابري فلكس شورتی بزرگ مدل L3
پوشک بزرگسالان ابریفلکس شورتی لارج L3 مناسب برای سالمندانی که بی اختیاری دارند پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی لارج جذب بالا می باشد .
شناسه کامل سفارش:
جديدترين محصولات:

<-پمپرز اصل آلمان-> <-پوشک بزرگسالان->