تبليغاتX
پوشک پمپرز پریما لهستان و پوشک بزرگسال شورتی

نحوه استفاده از لایه آنتی باکتریال در پوشک بچه درای لاو DRYLOVE


نحوه استفاده از لایه آنتی باکتریال در پوشک بچه درای لاو DRYLOVE

همواره انتخاب یک پوشک مناسب که بتواند علاوه بر داشتن تمامی فاکتورهای مناسب برای یک پوشک، کمترین آلرژی ممکن را برای یک کودک ایجاد کند، یکی از نگرانی های پدران و به ویژه مادران در طی ماه ها و سالهای نخستین زندگی فرزند دلبندشان می باشد. اما آیا با آزمون و خطای انواع پوشک موجود در بازار میتوان به یک نتیجه درست رسید؟

همواره انتخاب یک پوشک مناسب که بتواند علاوه بر داشتن تمامی فاکتورهای مناسب ، کمترین آلرژی ممکن را برای یک کودک ایجاد کند، یکی از نگرانی های پدران و به ویژه مادران در طی ماه ها و سالهای نخستین زندگی فرزند دلبندشان می باشد. اما آیا با آزمون و خطای انواع پوشک موجود در بازار می توان به یک نتیجه درست رسید؟ 

این سوالی است که ما معتقدیم، خانواده فهیم ایرانی بهتر از هر کارشناسی می تواند جواب این سوال را به خود بدهد اما چاره چیست؟

امروزه با گسترش فزاینده تبلیغات ناسالم و همین طور ورود قارچ گونه محصولات نه چندان مرغوب و متاسفانه در برخی مواقع حتی ناسالم، مردم برای حفظ سلامتی و انتخاب یک پوشک مناسب و ضد آلرژیک گاهی دچار چندین ماه سرگردانی و متاسفانه در برخی موارد به دلیل انتخابهای نادرست خود در خرید پوشک، باعث ایجاد و بروز انواع بیماریهای پوستی و قارچی  به طور ناخواسته در عزیزترین شخص زندگی خود       می شوند.

شرکت توسعه سلامت آپادانا، با بهره گیری از کارشناسان و اساتید مطرح دانشگاه های شهید بهشتی، تربیت مدرس و دانشگاه تهران موفق به انتخاب و واردات محصولی شده است که هم اکنون در بسیاری از کشورهای مطرح اروپایی نظیر ایتالیا، روسیه و آلمان و همچنین بسیاری از ایالتهای کشور آمریکا جزء بهترین و مرغوب ترین محصول مناسب برای کودکان به فروش می رسد.

پوشک آنتی باکتریال درای لاو DRYLOVE با بهره گیری از لایه آنتی باکتریال خود و با اخذ ۱۵ سال پیاپی گواهینامه های معتبر بین المللی: BV approved, FDA, SGS, ISO و IKW آلمان توانسته است یکی از بهترین گزینه های پزشکی برای سلامتی و بهداشت پوست بسیار حساس کودکان باشد.


تاريخ انتشار: پنجشنبه 12 اسفند 1395 ساعت '4:1
تاريخ آخرين ويرايش: پنجشنبه 12 اسفند 1395 ساعت '4:1

برچسب مطلب براي موتورهاي جستجو:
نحوه استفاده از لایه آنتی باکتریال در پوشک بچه درای لاو DRYLOVE , پوشک , پوشک مناسب , پوشک بچه , پوشک آنتی باکتریال , پوشک حساس , پوشک پوست حساس ,
محصولات مرتبط:
پوشک پمپرز شورتی لهستان ( ایزی آپ ) سایز 5
پوشک بچه شورتی پمپرز پریما ( ایزی آپ ) pampers easy up در سایز های 4 ، 5 ، 6 ساخت کشور لهستان 42 عددي
حراج پمپرز شورتی سایز 4
فروش اینترنتی پوشک بچه پمپرز شورتی سایز 4 تعداد 56 عددی با بهترین قیمت
پوشینه (پوشک )شورتی بزرگسال کرولی لارج مدل هفت قطره
پوشینه (پوشک )شورتی بزرگسال کرولی مدل Protect Plus Care Larg هفت قطره - بسته 10 عددی
پوشک پمپرز شورتی لهستان سایز 6 تعداد 34 تایی
پوشک شورتی پمپرز لهستان مناسب برای کودکان با پوست های حساس می باشد ، پوشک شورتی پمپرز تنها جنبه آموزش دارد .
پوشک پمپرز شورتی لهستان سایز 6 کارتنی
پوشک پمپرز شورتی لهستان سایز 6 در کارتن های 76 عددی که در آن 2 بسته 38 عددی از این پوشک می باشد بسته بندی شده است .
پوشک پمپرز شورتی سایز 4 تعداد 52 عددی
پوشک پمپرز شورتی لهستان سایز 4 در هر بسته 52 عدد از این پوشک می باشد که مناسب برای کودکان با وزن 9تا 14 کیلو گرم می باشد . پوشک شورتی پمپرز لهستان مناسب برای کودکان با پوست های حساس می باشد .
پوشک پمپرز شورتی لهستان سایز 6 تعداد 44 عددی
خرید پوشک بچه پمپرز پریما شورتی لهستان سایز 6 در هر بسته 44 عدد از این پوشک می باشد که مناسب برای کودکان با وزن +16 کیلو گرم
پوشک شورتی بیبی لینو سنسیتیو سایز6
پوشک شورتی بیبی لینو سنسیتیو سایز6 ولیوپک BabyGo پوشک شورتی بیبی گو BabyGo مناسب برای پوست های حساس می باشد . (وزن 16کیلوگرم به بالا ) تعداد در بسته: 30 عدد تعداد بسته در هر کارتن: 4 بسته
پوشک شورتی کودک پمپرز pampers سایز5
پوشک شورتی کودک پمپرز pampers سایز5 تعدا بالا 48 عددی می باشد ،پوشک پمپرز شورتی لهستان سایز 5 در هر بسته 48 عدد از این پوشک می باشد که مناسب برای کودکان با وزن 12تا 18 کیلو گرم می باشد . پوشک شورتی پمپرز لهستان مناسب برای کودکان با پوست های حساس می باش
شناسه کامل سفارش:
جديدترين محصولات:

<-پمپرز اصل آلمان-> <-پوشک بزرگسالان->