تبليغاتX
پوشک پمپرز پریما لهستان و پوشک بزرگسال شورتی

ویژگی های پوشک بامبو طبیعی


پوشک بچه طبیعت بامبو BAMBO در ایالات متحده توسط KCK Industries توزیع می شود؛ یک شرکت که چشم انداز خود اعلام کرده است یک جامعه پایدار با مصرف پایدار است. آنها توسط آبنا تولید می شود که در دانمارک واقع شده است. هر دو شرکت به اهداف خود برای رسیدن به یک اندازه از تاثیرات زیست محیطی که ممکن است در حالی که هنوز یک محصول تولید می کنند، به شدت برسند. تاریخ ابنا شامل تولید محصولات بی اختیاری بزرگسالان می شود، یک ویژگی مشترک به دست آورنده بهترین ارزش، پوشک Cuties، که توسط اولین کیفیت تولید می شود.

 
 
تنها پوشک شرکت  آبنا برای نوزادان پوشک بامبو از مواد طبیعی BAMBO Nature است. BAMBO در 6 اندازه مختلف، و همچنین یک شانه تمرین می کند. این یک ساخت و ساز نازک، مواد تنفس و پانل های انعطاف پذیر و زبانه های محکم بسته بندی برای مناسب تناسب اندام است. اندازه های کوچکتر شامل یک شاخص رطوبت است که به خوبی کار می کند. پوشک به صورت آنلاین و در برخی از خرده فروشی ها موجود است.

مقایسه عملکرد


این عکس نتایج تست مقایسه جذب برای بعضی از پوشک های سبز که مورد آزمایش قرار گرفته اند را نشان می دهد.
 
دو عکس بالا نشان می دهد که مقایسه بین نتایج آزمایش جذب برخی از پوشک های سبز (چپ) و پوشک با نام تجاری با نام تجاری بالا (سمت راست) نشان داده شده است. کمتر سبز جذب بیشتری را نشان می دهد. سبز بیشتر نشان دهنده جذب کمتر است.

جذب و نشت
 
ما شگفت زده شدیم یک پوشک سبز مانند پوشک ضد حساسیت بامبو BAMBO را پیدا کردیم که پوشک های نام تجاری معروف مانند Pampers & Huggies را بهتر از همه پوشک های دیگر که مورد آزمایش قرار دادیم برطرف کردیم. این پوشک 15 امتیاز کامل را نسبت به نزدیکترین رقیبش به طور کلی بهتر کرده است. در واقع، این تعجب عملکرد پوشک سبز بود فقط در مورد BAMBO نیست. BAMBO و Nature Babycare بهترین رتبه بندی برای جذب در آزمون های ما دریافت کرد، BAMBO 9 از 10 را برای جذب جذب کرد و Nature Babycare 10 را به دست آورد. هر دو پوشک شواهد خوبی بود که نه تنها پوشک سبز با نام تجاری محبوب سنتی رقابت می کرد پوشک در معیارهای کلیدی برای عملکرد، اما آنها می تواند رقابت را تضمین کند.

 
آزمایش جذب برای طبیعت BAMBO (سمت چپ) و Nature Babycare (راست) در زیر نشان داده شده است. سطح سبز بزرگتر رطوبت بیشتری را نشان می دهد.

 
پوشک بامبو ضدحساسیت BAMBO واقعا ما را در طول آزمایش جذب ما تحت تاثیر قرار داد. کسی که ادعا می کند یک پوشک سبز نمی تواند در جذب رقابت کند، اشتباه است. BAMBO واقعا نه تنها در جذب بلکه در کنترل نشت ایستاد. نشت پوشک به طور مستقیم به تناسب و قابلیت پوشک به سرعت جذب می شود. اگر پوشک به خوبی به خوبی نباشد، ظروف سرباز یا مسافر خود را از طریق هر شکاف بین نوزاد و پوشک پیدا کنید. با وجود اینکه پوشک بامبو حساس BAMBO بزرگ به نظر می رسد و تولید کننده معتقد است که آنها بزرگ هستند، این محصول برای نوزادان مناسب است زیرا کیفیت مواد مورد استفاده بسیار انعطاف پذیر و نرم است. بنابراین، میزان نشت در مقایسه با پوشک های دیگر بسیار کمتر است.

 
برای نشت، BAMBO 7 در 10 تست کرد؛ با توجه به اینکه تنها دو پوشک بیشتر به دست آمد، مطمئنا بالاتر از حد متوسط ​​بود. زن و شوهر نمره نشت با نمره جذب بزرگ، و به این معنی است که این پوشک به ندرت نشت. علاوه بر این، آزمایشگاه های داخلی ما مشاهده کردند که پوشک ها با یک بار با اشباع خاص به شدت شسته شده اند. بعضی در مورد چگونگی پوشک مناسب در اطراف پاها و اینکه چقدر ادرار قادر به جذب آن بود، با اشاره به چندین رویداد ادرار کردن قبل از اشباع شدن پوشک (توصیه می کنیم تغییرات پوشک را به محض اینکه می دانید که آنها مضر هستند تغییر دهید، منتظر نمانید برای رویدادهای متعدد)این عکس یک "ضربه" را از پشت یک پوشک بامبو BAMBO نشان می دهد. پولو دارای یک پایه تغذیه با شیر مادر است. در این آزمایشات داخلی، نشتی های منفجر شده برای این پوشک معمول نیست.
این عکس یک "ضربه" را از پشت یک پوشک BAMBO نشان می دهد. پولو دارای یک پایه تغذیه با شیر مادر است. در این آزمایشات داخلی، نشتی های منفجر شده برای این پوشک معمول نیست.

راحتی و دوری
 
ما کیفیت مواد BAMBO را تحت تاثیر قرار دادیم، همانطور که کودک نوپا در خانه ماست که دوست داشت BAMBO خود را تا آنجا که او شروع به مصرف آن را برای استفاده از پت، در نتیجه حفظ BAMBO خود را برای استفاده روزمره است. ورقه پشتی تنفسی برای حفظ پوست نوزادان صاف و خشک است. پوشک از پلی پروپیلن استفاده می کند، خریدار مواد از لباس های ورزشی خود را می شناسند. هر بار که ما این پوشک را تغییر دادیم ما تحت تاثیر پوست کودک قرار گرفتیم که بدون علامت گذاری است و "به عنوان یک پای کودک" صاف است. " همه این بدان معنی بود پوشک BAMBO بسیار راحت بود. بمبو 8 از 10 را برای راحتی به ثمر رساند. مواد پوشک نرم و انعطاف پذیر هستند، با کاف های پا که در مقایسه با پوشک های دیگری که ما آزمایش می کنیم، دوستانه تر هستند. علاوه بر این، پانل های جانبی انعطاف پذیر هستند و زبانه های بسته بندی باریک هستند. همه صفات به ایجاد یک پوشک که راحت بود نه فقط در احساس، بلکه در مناسب.

پوشک بچه ،پوشک بامبو ، پوشک بچه بامبو ، پوشک نوزاد بامبو ،پوشک نیوبورن ، بهترین پوشک بچه ، بهترین پوشک بامبو ، پوشک بچه طبیعی ، خرید پوشک بامبو ،  فروش پوشک بامبو ، پوشک bambo ، پوشک بچه bambo ، همه چیز در باره بامبو ،قیمت پوشک بامبو ، پوشک شورتی ، پوشک شورتی بامبو، پوشک بامبو شورتی ، شورت اموزشی بامبو

اندازه بزرگتر پوشک BAMBO را می توان در اینجا مشاهده کرد. به نظر می رسد کمی طولانی تر از مارک های دیگر، اما هنوز هم به راحتی در اطراف پاهای.


تاريخ انتشار: سه شنبه 13 تیر 1396 ساعت '18:48
تاريخ آخرين ويرايش: یکشنبه 8 بهمن 1396 ساعت '13:57

برچسب مطلب براي موتورهاي جستجو:
ویژگی های پوشک بامبو طبیعی , پوشک آبنا , پوشک بچه آبنا , پوشک بامبو , پوشک بچه بامبو , پوشک bambo , پوشک بچه بامبو , پوشک بامبو ضد حشاسیت
محصولات مرتبط:
پوشک بامبو سایز 5 ضد حساسیت 27 عددی
پوشک بچه بامبو ضد حساسیت سایز 5 مناسب برای کودکان 12 تا 22 کیلو این پوشک ، تنها پوشک شرکت آبنا برای نوزادان پوشک بامبو از مواد طبیعی BAMBO Nature است. BAMBOپوشک بامبو در 6 اندازه مختلف، و همچنین یک شانه تمرین می کند. این یک ساخت و ساز نازک، مواد تنفس و پ
پوشک بامبو 5 تعداد 54 تایی
پوشک بچه بامبو ضد حساسیت سایز 5 مناسب برای کودکان 12 تا 22 کیلو
پوشک بچه بامبو ضد حساسیت سایز 4 تعداد 60 تایی
پوشک بچه بامبو ضد حساسیت سایز 4 مناسب برای کودکان 3 تا 6 کیلو ، تعداد 60 عددی می باشد .
پوشک بچه بامبو ضد حساسیت سایز 5
پوشک بچه بامبو ضد حساسیت سایز 5 مناسب برای کودکان 12 تا 22 کیلو ، تعداد 27 عددی می باشد . این پوشک ، تنها پوشک شرکت آبنا برای نوزادان پوشک بامبو از مواد طبیعی گیاه بامبو BAMBO Nature است.
پوشک بامبو ضد حساسیت سایز 4 تعداد بالا
پوشک بچه بامبو ضد حساسیت سایز 4 مناسب برای کودکان 3 تا 6 کیلو ، تعداد 60 عددی می باشد . پوشک بامبو طبیعی ، تنها پوشک شرکت آبنا برای نوزادان پوشک بامبو از مواد طبیعی گیاه بامبو BAMBO Nature است.
پوشک بامبو سایز 2 ضد حساسیت 30 عددی
پوشک بچه بامبو ضد حساسیت سایز 2 مناسب برای کودکان 3 تا 6 کیلو ، تعداد 30 عددی می باشد . پوشک بامبو طبیعی ، تنها پوشک شرکت آبنا برای نوزادان پوشک بامبو از مواد طبیعی گیاه بامبو BAMBO Nature است.
پوشک بامبو سایز 3 ضد حساسیت 33 عددی
پوشک بچه بامبو ضد حساسیت سایز 3 مناسب برای کودکان 5 تا 9 کیلو ، تعداد 33 عددی می باشد . این پوشک ، تنها پوشک شرکت آبنا برای نوزادان پوشک بامبو از مواد طبیعی گیاه بامبو BAMBO Nature است.
پوشک بامبو نوزادی سایز 1 مناسب وزن 2 تا 5 کیلو
پوشک بچه بامبو ضد حساسیت سایز 1 مناسب برای کودکان 2 تا 5 کیلو ، تعداد 28 عددی می باشد . پوشک بامبو طبیعی ، تنها پوشک شرکت آبنا برای نوزادان پوشک بامبو از مواد طبیعی گیاه بامبو BAMBO Nature است.
پوشک بامبو سایز 4 تعداد بالا 60 عددی
پوشک بچه بامبو ضد حساسیت سایز 4 مناسب برای کودکان 3 تا 6 کیلو ، تعداد 60 عددی می باشد .
شناسه کامل سفارش:
جديدترين محصولات:

<-پمپرز اصل آلمان-> <-پوشک بزرگسالان->