تبليغاتX
پوشک پمپرز پریما لهستان و پوشک بزرگسال شورتی

پوشک بزرگسالان بی اختیاری مدفوع و یا مزمن ادراری


حفاظت در میان سبک های مختلف از پوشک بزرگسالان متفاوت

میلیون ها نفر از بزرگسالان مبارزه با بی اختیاری مدفوع و یا مزمن ادراری به صورت روزانه. خوشبختانه، ثروت از محصولات با کیفیت در بازار طراحی برای رفع نیازهای خود است.

راه حل شایع ترین به از دست دادن کل کنترل روده یا مثانه مختصر به سبک پوشک بزرگسالان یکبار مصرف است. از تمام انواع محصولات بی اختیاری خارج وجود دارد، این لباس زیر محافظ ارائه حفاظت از نشت سازگار ترین، بالاترین جذب و بیشتر امنیتی است. آنها به طور کلی ویژگی های یک سطح مانند پارچه یا پلاستیک بیرونی، یک هسته داخلی بسیار جاذب، کش پا، و یا زبانه نوار یا اتصال دهنده های قلاب و حلقه. سردبیران ما در بر داشت که محصولات مختصر Abena، محل تحصیل، شرکت Northshore و Molicare به طور مداوم تحت الشعاع قرار دادن رقبای دیگر در این دسته است.

روش دیگر، کشیدن در یکبار مصرف محصولات لباس زیر محافظ مانند لباس زیر به طور منظم کار با کشیدن و خاموش، و آنها که به منظور ارائه کرامت و آزادی بیش از پوشک مختصر به سبک. با این حال، آنها اغلب ظرفیت و یا حفاظت از مسئولیت رسیدگی به بی اختیاری شدید ندارد.

پد بی اختیاری یکبار مصرف، بسیار شبیه پد قاعدگی زن، طراحی شده اند به داخل لباس زیر به طور منظم استفاده می شود. آنها به طور کلی به اندازه کافی جاذب برای محافظت در برابر بی اختیاری عمده روده نیست، اما آنها می توانند محافظت کافی در برابر بی اختیاری ادرار فراهم می کند.

پد تقویت کننده جذب در داخل یک پوشک اولیه برای حفاظت از مکمل استفاده می شود. زمانی که آنها به ظرفیت را پر کنید، رطوبت از عبور از آنها و به پوشاک میزبان، گسترش طول عمر از پوشک اصلی. بسیاری از مردم با بی اختیاری شدید بر روی پد تقویت کننده برای حفاظت اضافی شبانه تکیه می کنند.

هنگامی که آن را به محصولات بی اختیاری بزرگسالان می آید، قانون کلی است که جذب بالا می آید در هزینه از discreetness. در بیشتر قسمت ها، ظرفیت بالاتر پوشک است، حجیم آن را به زیر لباس است. آن تقریبا همیشه یک تجارت کردن، هر چند برخی از کمی کمتر آشکار از دیگران است.
پیدا کردن بهترین پوشک بزرگسال

وجود ندارد بسیاری از تست آموزنده خارج وجود دارد در پوشک بزرگسال، و ما بسیاری از یافته های ما در بررسی مالک و رتبه بندی بر اساس. بهترین وب سایت تا کنون برای آزمایش و بررسی XPMedical.com، یک خرده فروش آنلاین متخصص در محصولات بی اختیاری است. صاحب گری ایوانز و یک هیات کوچک انجام آزمایش جامع در محصولات خود، و رأی خود شهرت خوبی در جامعه آنلاین پوشک بزرگسالان است. بررسی پوشک خود دقیق و خاص هستند، و این اطلاعات را در هر سبک شامل اندازه گیری مرطوب و خشک، ویژگی های، نتایج آزمون های تر و rewetting، هزینه هر پوشک و نظرات در کیفیت کلی و اثربخشی. ما همچنین به بررسی انجام شده در IncontinenceSupport.info نظر گرفته شود. آنها حدیثی بیش از علمی هستند، و ما می خواهم خوشحال اگر ما بیشتر در مورد کسانی که در سایت اداره می دانستند، اما به بررسی بر روی دست در تست بر اساس و پوشش بسیاری از جنبه های چه کسانی که نیاز به پوشک بزرگسالان باید بدانید قبل از ساخت یک انتخاب.

 بررسی بهترین پوشک بزرگسال ما در نظر گرفته عملکرد (چگونه به خوبی پوشک حفظ مطالب، چگونه به خوبی آن مایعات و چگونه به خوبی آن را در برابر نشت محافظت جذب)، سهولت استفاده (راحتی، مناسب، راحتی حذف) و جذب بو ( آیا این محصول خنثی بو و چه مدت طول می کشد حفاظت). تراکم بالا ما برای شرت پاچه دار یکبار مصرف، کشیدن در لباس زیر، پد بی اختیاری و پد تقویت کننده تمام بررسی مطلوب از کارشناسان و بازخورد قوی از صاحبان دریافت خواهید کرد.

در جای دیگر در این گزارش:

بهترین دادخواستها یکبار مصرف: شلوارک یکبار مصرف - همچنین به عنوان شناخته شده پوشک بزرگسال - هستند محبوب ترین نوع از محصول بی اختیاری. اینها کسانی هستند که به بهترین رای با توجه به کاربران و کارشناسان است.

بهترین لباس زیر نگه دار، در: برای مسائل بی اختیاری ادراری خفیف، کشیدن در لباس زیر فراهم می کند حفاظت در حالی که حفظ آزادی کمی بیشتر. پد بی اختیاری می توانید برخی از حفاظت اضافی و همچنین ارائه.

راهنمای خرید: نمیدانید از کجا شروع به پیدا کردن محصول بی اختیاری برای شما مناسب و یا یک دوست. این اشاره گر می تواند کمک به خرید آسان تر است.

منابع ما: این کاربر و بررسی کارشناس ما در تکیه جهت پیدا کردن بهترین پوشک بزرگسالان و سایر محصولات بی اختیاری هستند. آنها را به ترتیب مفید خود قرار گرفت.


تاريخ انتشار: پنجشنبه 21 مرداد 1395 ساعت '17:10
تاريخ آخرين ويرايش: پنجشنبه 21 مرداد 1395 ساعت '17:10

برچسب مطلب براي موتورهاي جستجو:
پوشک بزرگسالان بی اختیاری مدفوع و یا مزمن ادراری , پوشک بزرگسالان , بی اختیاری مدفوع , مزمن ادراری , بی اختیاری بزرگسالان , پد بی اختیاری , بی اختیاری ادراری
محصولات مرتبط:
پوشک بزرگسال ایزیلایف ( ایزی لایف ) سایز لارج
پوشک بزرگسال چسبی ( ایزی لایف ) ایزیلایف سایز لارج مناسب برای دور کمر 100 تا 140 سانتی متر
پوشینه دافی متوسط چسبی
پوشینه کامل بی اختیاری بزرگسال با قدرت جذب بالا سایز متوسط 10 عددی دافی مدیوم‎ مخصوص دور کمر 112 - 76 سانتیمتر
پوشینه دافی بزرگ ( لارج ) چسبی
پوشینه دافی بزرگ ( لارج ) چسبی پوشینه کامل بی اختیاری بزرگسال با قدرت جذب بالا سایز متوسط 9 عددی دافی مدیوم‎ مخصوص دور کمر 140 - 96 سانتیمتر
پوشینه کامل بزرگسال تنا
پوشینه کامل بزرگسال چسبی تنا محصول کشور هلند نوع : اسلیپ پلاس متوسط مناسب برای سایز دور کمر 72 تا 122
پوشک بزرگسالان دافی شورتی لارج
پوشک بزرگسالان دافی شورتی لارج از بهترین پوشکهای شورتی بزرگسال می باشد کش دور کمر پوشک دافی از الیاف خوب می باشد
پوشک بزرگسال شورتی متوسط ابريفلكس Abena مدل m1
فروش اینترنتی پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی با بهترین قیمت در نی نی پوشک فقط با یک تماس
پوشک بزرگسال ابري فلكس شورتی متوسط Abena مدل m3
پوشک بی اختیاری شورتی سایز متوسط ابريفلكس abriflex m3
پوشک بزرگسال ابري فلكس شورتی بزرگ مدل L3
پوشک بزرگسالان ابریفلکس شورتی لارج L3 مناسب برای سالمندانی که بی اختیاری دارند پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی لارج جذب بالا می باشد .
پوشک بزرگسال شورتی (ابری فلکس) Abri- Flex خیلی بزرگ Abena مدل XL
پوشک بزرگسال شورتی (ابری فلکس) Abri- Flex خیلی بزرگ Abena مدل XL1
شناسه کامل سفارش:
جديدترين محصولات:

<-پمپرز اصل آلمان-> <-پوشک بزرگسالان->