تبليغاتX
پوشک پمپرز پریما لهستان و پوشک بزرگسال شورتی

پوشک بزرگسال یکبار مصرف


 
پوشک بزرگسال یکبار مصرف
آنها به طور کلی ویژگی های یک سطح مانند پارچه یا پلاستیک بیرونی، یک هسته داخلی بسیار جاذب، کش پا، و یا زبانه نوار یا اتصال دهنده های قلاب و حلقه. این نوار فایرفاکس یا تب، تاپس بسیار شبیه پوشک نوزاد با دو زبانه چسب (به جای یک تب در پوشک نوزاد) قرار برای قرار دادن بهتر و مناسب تنگ تر زمانی که در استفاده طراحی شده است، اغلب.

با توجه به کاربرد آسان تر و حذف خود را برای یک پرستار، نوار در شورت و لباس زیر اغلب را انتخابی تخت زده و یا کسانی که در مراقبت از خانقاه. در مقابل، نوار بر روی شلوارک کمی دست و پا گیر برای قرار دادن در هستند، افراد به خرید محصولات بی اختیاری برای خود اغلب به پوشک pullup (که اغلب به نام لباس زیر یکبار مصرف) به طور پیش فرض.

بر اساس مشاوران Parentgiving خود، مراقبان و نظرات کاربران ما، ما بالاترین امتیاز و شورت و لباس زیر به طور مداوم پرفروشترین هستند Molicare سوپر پلاس، آرامش ATN، Abena ابری، فرم، اصلی منحصر به فرد سلامتی مختصر، تنا کشش سوپر، و غالب PM. بهترین ارزش در هر واحد بر اساس خواهد بود برای خرید یک نسخه مورد آرامش ATN (همه از طریق از حد شب)، غلبه PM، یا TENA کشش سوپر. Abena ابری فلکس و اصلی مختصر منحصر به فرد سلامتی حمل بزرگترین ظرفیت ادعا برای جذب ادرار.

انتخاب بین شرت پاچه دار پلاستیکی حمایت و دادخواستها نساجی حمایت آخرین سوال ما اغلب درست در مورد شرت پاچه دار بزرگسالان است. به طور کلی، پلاستیک حمایت شرت پاچه دار نشت کمتر است، امن تر، کشش و خم کمتر، و ارائه یک سطح با ثبات تر برای زبانه به رعایت. حرکت نزولی این است پلاستیکی حمایت شرت پاچه دار می تواند زیگ زاگ و سر و صدا در صورتی که کاربر است و در مورد. با وجود ادعای تولیدکنندگان در مورد شورت و لباس زیر نساجی حمایت ارائه تنفس و تمامیت پوست در نتیجه بزرگ در مقابل پلاستیکی حمایت شورت و لباس زیر، ما پیدا کردن کسانی که ادعا می شود مشکوک. داشتن تعداد زیادی از مواد جاذب به Wick دور ادرار در طول دوره یک شبه بدون تغییر تناوبی نقش یک عامل بسیار بزرگتری در حفظ تمامیت پوست نسبت به تنفس. در نهایت، پانل پرستار ما را پیدا می کند پلاستیکی حمایت شورت و لباس زیر برای ارائه کنترل بو کمی بهتر در مقابل شلوارک پارچه و لباس حمایت می شود.

به عنوان مناسب مهمترین موضوع مورد توجه برای همه شلوارک بی اختیاری است، یک مختصر بزرگسالان به خوبی اتصالات باید اکثریت بی اختیاری شبانه با این حال برای برخی از سرپرستان آدرس،، ایده و حتی یک نشت شب منجر به پولشویی اضافی از رختخواب بیش از حد کار اضافی است. به عنوان یک خط دفاع آخرین برای مراقبان کار می، و در رابطه با یک مختصر سوپر جاذب خوبی اتصالات استفاده می شود، ما به شدت با استفاده از یک پد تشک قابل استفاده مجدد و یا یکبار مصرف حمایت کند. لینک به پد تشک پرفروشترین ما می تواند لینک ما

تاريخ انتشار: پنجشنبه 21 مرداد 1395 ساعت '18:21
تاريخ آخرين ويرايش: پنجشنبه 21 مرداد 1395 ساعت '18:21

برچسب مطلب براي موتورهاي جستجو:
پوشک بزرگسال یکبار مصرف , پوشک بزرگسال یکبار مصرف , ابری فلکس , بی اختیاری , یکبار مصرف , پد تشک پرفروشترین
محصولات مرتبط:
پوشک بزرگسال ایزیلایف ( ایزی لایف ) سایز لارج
پوشک بزرگسال چسبی ( ایزی لایف ) ایزیلایف سایز لارج مناسب برای دور کمر 100 تا 140 سانتی متر
پوشینه دافی متوسط چسبی
پوشینه کامل بی اختیاری بزرگسال با قدرت جذب بالا سایز متوسط 10 عددی دافی مدیوم‎ مخصوص دور کمر 112 - 76 سانتیمتر
پوشینه دافی بزرگ ( لارج ) چسبی
پوشینه دافی بزرگ ( لارج ) چسبی پوشینه کامل بی اختیاری بزرگسال با قدرت جذب بالا سایز متوسط 9 عددی دافی مدیوم‎ مخصوص دور کمر 140 - 96 سانتیمتر
پوشینه کامل بزرگسال تنا
پوشینه کامل بزرگسال چسبی تنا محصول کشور هلند نوع : اسلیپ پلاس متوسط مناسب برای سایز دور کمر 72 تا 122
پوشک بزرگسالان دافی شورتی لارج
پوشک بزرگسالان دافی شورتی لارج از بهترین پوشکهای شورتی بزرگسال می باشد کش دور کمر پوشک دافی از الیاف خوب می باشد
پوشک بزرگسال شورتی متوسط ابريفلكس Abena مدل m1
فروش اینترنتی پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی با بهترین قیمت در نی نی پوشک فقط با یک تماس
پوشک بزرگسال ابري فلكس شورتی متوسط Abena مدل m3
پوشک بی اختیاری شورتی سایز متوسط ابريفلكس abriflex m3
پوشک بزرگسال ابري فلكس شورتی بزرگ مدل L3
پوشک بزرگسالان ابریفلکس شورتی لارج L3 مناسب برای سالمندانی که بی اختیاری دارند پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی لارج جذب بالا می باشد .
پوشک بزرگسال شورتی (ابری فلکس) Abri- Flex خیلی بزرگ Abena مدل XL
پوشک بزرگسال شورتی (ابری فلکس) Abri- Flex خیلی بزرگ Abena مدل XL1
شناسه کامل سفارش:
جديدترين محصولات:

<-پمپرز اصل آلمان-> <-پوشک بزرگسالان->