تبليغاتX
پوشک پمپرز پریما لهستان و پوشک بزرگسال شورتی

پوشینه تنا با قدرت جذب بالا TENA SUPER


TENA SUPERپوشینه تنا با قدرت جذب بالا

اندازه


تنا سوپر پوشک می آید در سه اندازه:


    
• متوسط ​​34 "تا 47" کمر یا لگن

    
• بزرگ 48 "تا 59" کمر یا لگن

    
• X-بزرگ 60 "تا 64" کمر یا لگن


مناسب از تنا سوپر می شود یک امتیاز "خوب" توجه به این واقعیت است که آنها را به خوبی در پایان بزرگتر از لیست اندازه آنها توجه به این واقعیت است که کل حمایت از محصول پارچه و قلاب و حلقه زبانه متصل می کنیم. هر کجا که می خواهید به آنها را، بنابراین شما می توانید آنها را تمام راه را در پایان بال جلو از پوشک ضمیمه کنید. که، و دهانه پا بزرگتر از ترین شلوارک در بازار به تناسب خیلی خوب است!


ساخت و ساز


تنا فوق العاده دارای یک پارچه سبز مانند پوشش بیرونی با یک نشانگر دو خط رطوبت در وسط است که شما را به آبی تبدیل می شود زمانی که پوشک مرطوب است. دو، نسبتا چسب کوچک مانند زبانه ها در هر طرف وجود دارد. تنا فوق العاده نیز هیچ موانع نشت داخلی ایستاده است بسیار موثر الاستیک در پاها و هیچ تسمه اما.


پخت پارچه

این پوشک است یک پارچه سبز مانند پوشش خارجی که به نظر می رسد بسیار قوی است. برای برخی از دلیل تنا می رود با رنگ سبز برای پوشش خود (هر دو پلاستیکی در گذشته و پارچه حال حاضر). مانند بنفش از Molicare سوپر پلاس، من فکر می کنم آن چیزی که علامت تجاری است. با پوشیدن این، من اشاره نمی هر گونه کشش و یا اتصال از پارچه مانند حمایت. من هم غافلگیر توجه کنید که این کار را انجام نمی احساس مرطوب و یا مرطوب دارند در خارج زمانی که آنها مانند دیگر پوشک بزرگسال با پارچه مانند پوشش اشباع بود. در حال حاضر، این است که می گویند آنها کامل نیست. دو طرف کاملا تنفس که، در حالی که راحت و خنک در تابستان، می تواند در رطوبت نشت از طرف منجر اگر آن را خارج از منطقه خالی اجرا می شود می باشد. این حمایت باعث می شود بدون سر و صدا تأخیر در زیر لباس روزمره! هیچ کس قادر خواهد بود به شما به پوشیدن پوشک از نقطه نظر سر و صدا.


کمر الاستیک و گروههای موسیقی پا

همانطور که قبلا اشاره شد، این پوشک کند یک گروه کمر الاستیک را نه در همه. الاستیک در دهانه پا بسیار در دادن یک جا گرم در اطراف پاها و در چین پا موثر است. تنا با استفاده از یک "پا خمیده الاستیک" که می آید تا بسیار بالاتر در خارج از منطقه خالی از دیگر تولید کنندگان پوشک. این نتایج در یک مناسب بسیار راحت و گرم و نرم می دهد و حفاظت از نشت بسیار جذاب! اگر نوار پایین تر است بسته به راحتی گرم و نرم، الاستیک خم خواهد کرد که شما حرکت می کند، گرم و نرم نگه داشتن پوشک در برابر پوست شما بدون اجازه می دهد نشت.


ایستاده موانع داخلی نشت

همانطور که در بالا اشاره شد، تنا سوپر جایگاهی به موانع نشت داخلی. من را پیدا کند که این باعث هر گونه مسائل در همه با حمایت می کند. استفاده از آنها از "کش پا منحنی" به نظر می رسد ساخته شده اند ایستاده موانع نشت داخلی منسوخ، حداقل در پوشک خود را.


اندازه پارچه کشی، شکل و ضخامت

شکل بالشتک در این پوشک "شکل 8" شکل با لایه به سمت بال در پشت و جلو، به عنوان شما می توانید از تصویر بالا می بینید. در حالی که لایه تمام راه در اطراف دو طرف بسته بندی نیست، آن بیرون می آید به اندازه کافی در جلو و عقب برای گرفتن هر گونه رطوبت، همانطور که در بالا اشاره شد، "کش منحنی" واقعا به یک گرم کمک مناسب پد است که گسترش به طرف بال در مقابل حدود 4 "باریک تر از آن را در پشت است. این اجازه می دهد تا خوب، مناسب کمتر بزرگ اما هنوز هم می دهد بالشتک به اندازه کافی به این محصول بسیار محافظ.


پد در این محصول است که بزرگ برای آن جذب نمی شود. پد است که فقط کمی نازک تر از بالشتک در مختصر Molicare سوپر پلاس در زیر لباس روزمره، این محصول می شود آشکار در همه، مگر اینکه شما به پوشیدن اسپندکس و یا دیگر شورت تنگ اتصالات و یا شلوار. پد به نظر می رسد برای جذب بسیار به سرعت و Wick بسیار خوب است. معمولا، شما می توانید در هر اینچ از بالشتک در رابطه با رطوبت بدون نشت استفاده کنند. این پوشک است که قطعا یک انتخاب عالی برای حفاظت در طول روز سنگین، به ویژه برای زنان! این محصول به احتمال زیاد کار بسیار خوبی برای زنان در شب، اما به دلیل 'پانل های جانبی کاملا تنفس آن، من می توانید آن را برای بی اختیاری شبانه سنگین برای مردان توصیه نمی شود. اگر شما یک مرد که با سرریز یا بیاختیاری استرسی در شب می پردازد، و سپس این پوشک احتمالا از کار خوب. اما اگر شما یک مرد که با اصرار سنگین و یا بی اختیاری رفلکس در شب می پردازد، من می خواهم با پوشک پلاستیکی حمایت می چسبد.


دو لایه زبانهها نوار Refastenable

همانطور که قبلا اشاره شد، تنا سوپر با استفاده از قلاب بسیار موثر و زبانه حلقه (دو در هر طرف مانند بسیاری هر پوشک بزرگسالان دیگر). این زبانه گرفتن و نمی خواهد پاپ خاموش یا اسلاید در سراسر سطح محصول. تنها سمت پایین به آنها این است که آنها نسبتا کوچک هستند و قلاب و سطح حلقه می آید سمت راست به پایان و دو طرف از تب، که به معنی بتواند آنها را به آنها جلو و پشتوانه پارچه می تواند بسیار برای کسی که با آرتریت یا مهارت و چابکی بد دشوار . می توان آنها را برای مقابله با برای کسی که هیچ مشکلی مهارت و چابکی دشوار است.


کیفیت


کیفیت تنا سوپر قابل توجه است! من هرگز پد در خارج از منطقه خالی از پوشک را مشاهده کنید، پلیمر و توزیع پد به نظر می رسد کاملا حتی و برابر و من یک تجربه با یک برگه قلاب و حلقه بودن از دست رفته (هرگز در پوشک در کارخانه قرار داده است) به حال هرگز. تنها شکایت با کیفیت من با آنها در گذشته است گاهی اوقات یک تب قلاب و حلقه ممکن است به اندازه کافی متصل می شود و زمانی که شما در حال قرار دادن پوشک در و جلو و کنار اطراف به آن متصل به جلو با نگه داشتن بر روی قلاب و تب حلقه، تب می توانید جدا کردن کنار، توضیح پوشک بی فایده است. این به نظر می رسد بسیار و چند دور بین نقص است. بسیار خوبی برای پول ساخته شده است!


ظاهر


پشتیبانی از پلاستیک سبز. خب، چه می توانم بگویم؟ آن است روشن یا فلورسنت یا هر چیزی، اما چرا سفید نیست؟ زیر شلوار پنبه بسیار نازک، آن را به نظر نمی رسد که آن را از طریق نشان می دهد، آن را به عنوان یک سبز بسیار کسل کننده است. من فقط باید گریزی به پوشک رنگی، به عنوان آنها "رنگ لباس زیر" نیست، من حدس می زنم .. دیگر از آن، آنها خوب است. هیچ نشانه گذاری تاریک یا بسیار روشن سنگین بر آنها که آنها را به ایستادگی کردن وجود دارد. حتی شاخص رطوبت کلید بسیار کم است، و اگر ادرار شما است که PH مناسب نیست، گاهی اوقات شاخص رطوبت روشن نمی آبی حتی.


COMFORT


اگر دوست دارید یک پوشک اتصالات فوق العاده تنگ، شما را پیدا خواهد این خیلی راحت است! قلاب و زبانه حلقه گرفتن بسیار خوب است و شما می توانید آنها را در هر نقطه بر روی پوشک را که می خواهید ببندید، بنابراین مناسب سفارشی بسیار می کنید. پوشک واقعا تمایل به کشش بسیار و قلاب و حلقه زبانه انجام تکان نه یک بار استفاده شود، اما باز کردن و refasten به راحتی، گذشته از مشکل در فهم تب بالا ذکر شد ..


ارزش برای قیمت


بسته به شرکت شما را از خرید و اندازه شما خرید، این پوشک می توانید در هر نقطه از $ 1.00 به 1.25 $ در هر پوشک را اجرا کنید! برای حفاظت و کیفیت آنها را، من فکر نمی کنم شما می توانید اشتباه برای یک پوشک که حفاظت عنوان سنگین به عنوان این کار را انجام ارائه می دهد بروید! بسیار کمتر جاذب وجود دارد

پوشک کامل بزرگسالان ( پوشینه ) تنا سایز متوسط سوپر ( جذب بالا ) , پوشک تنا ، پوشک بزرگسال تنا ، پوشک بزرگسال ، پوشینه تنا ،


تاريخ انتشار: پنجشنبه 21 مرداد 1395 ساعت '19:21
تاريخ آخرين ويرايش: پنجشنبه 21 مرداد 1395 ساعت '19:21

برچسب مطلب براي موتورهاي جستجو:
پوشینه تنا با قدرت جذب بالا TENA SUPER , پوشک کامل بزرگسالان ( پوشینه ) تنا سایز متوسط سوپر ( جذب بالا ) , پوشک تنا ، پوشک بزرگسال تنا ، پوشک بزرگسال ، پوشینه تنا ،
محصولات مرتبط:
پوشینه (پوشک ) بزرگسال دافی شورتی متوسط ( medium )
پوشینه (پوشک ) بزرگسال دافی شورتی مدیوم ( medium ) پوشک بزرگسالان شورتی دافی با قدرت جذب عالی را از فروشگاه نی نی پوشک بخواهید
پوشینه دافی متوسط چسبی
پوشینه کامل بی اختیاری بزرگسال با قدرت جذب بالا سایز متوسط 10 عددی دافی مدیوم‎ مخصوص دور کمر 112 - 76 سانتیمتر
پوشینه دافی بزرگ ( لارج ) چسبی
پوشینه دافی بزرگ ( لارج ) چسبی پوشینه کامل بی اختیاری بزرگسال با قدرت جذب بالا سایز متوسط 9 عددی دافی مدیوم‎ مخصوص دور کمر 140 - 96 سانتیمتر
پوشینه کامل بزرگسال تنا
پوشینه کامل بزرگسال چسبی تنا محصول کشور هلند نوع : اسلیپ پلاس متوسط مناسب برای سایز دور کمر 72 تا 122
پوشک بزرگسالان دافی شورتی لارج
پوشک بزرگسالان دافی شورتی لارج از بهترین پوشکهای شورتی بزرگسال می باشد کش دور کمر پوشک دافی از الیاف خوب می باشد
پوشک بزرگسال شورتی متوسط ابريفلكس Abena مدل m1
فروش اینترنتی پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی با بهترین قیمت در نی نی پوشک فقط با یک تماس
پوشک بزرگسال ابري فلكس شورتی متوسط Abena مدل m3
پوشک بی اختیاری شورتی سایز متوسط ابريفلكس abriflex m3
پوشک بزرگسال ابري فلكس شورتی بزرگ مدل L3
پوشک بزرگسالان ابریفلکس شورتی لارج L3 مناسب برای سالمندانی که بی اختیاری دارند پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی لارج جذب بالا می باشد .
پوشک بزرگسال ابريفلكس شورتی لارج L1
پوشک بزرگسال شورتی بزرگ ابري فلكس (Abena) مدل L1 کشور سازنده دانمارک نوع پوشینه پوشک بزرگسال شورتی بزرگ تعداد در بسته 14 عدد در بسته - 84 عدد در کارتن اندازه 100-140 قدرت جذب
شناسه کامل سفارش:
جديدترين محصولات:

<-پمپرز اصل آلمان-> <-پوشک بزرگسالان->