تبليغاتX
پوشک پمپرز پریما لهستان و پوشک بزرگسال شورتی

محصولات بی اختیاری ادرار در مردان


محصولات بی اختیاری ادرار در مردان

 

اغلب مردان از فکر استفاده از محصولات بی اختیاری مثل پوشک بزرگسالان بیزارند.

محصولات بی اختیاری ادراری در مردان

اغلب مردان از فکر استفاده از محصولات بی اختیاری مثل پوشک بزرگسالان بیزارند.

 

بسیاری از مردان از فکر استفاده از محصولات بی اختیاری – به نام پوشک های بزرگسالان، کیسه های جمع کننده ادرار، و کاتترها – بیزارند. اما اگر مشکل بی اختیاری مردانه دارید، این محصولات می توانند واقعاً کمک کنند. آن ها می توانند از حوادث خجالت آور جلوگیری کنند، زندگی را آسان تر کنند، و اعتماد به نفس را افزایش دهند. در اینجا مختصری از برخی از گزینه های موجود آورده شده است.

پوشک های بزرگسال برای بی اختیاری و محصولات جذب کننده دیگر. در حالی که زنان در طول عمرشان با استفاده از پوشک (البته از نوعی دیگر) خو گرفته اند، این فکر برای مردان بسیار عجیب و ناراحت کننده است. اما این محصولات بی اختیاری می توانند بسیار مؤثر باشند. آن ها می توانند از تراوش ادرار به لباستان جلوگیری کنند، بوی بد را کنترل کنند، و از سوزش پوست ممانعت کنند. چیزی که بیشترین اهمیت را دارد این است که فقط دانستن این که تحت حفاظت هستید می تواند احساس بسیار بهتری به شما بدهد.
البته، انواع بسیاری از این محصولات وجود دارد که شاید ندانید از کجا باید شروع کنید. بهترین انتخاب به علایم شما بستگی دارد. اگر فقط گاه گاهی تراوش یا چکه دارید، یک پوشک – پد غلافی جذب کننده که اطراف آلت قرار می گیرد – می تواند مشکل را حل کند. برای موارد خفیف، یک پوشک بی اختیاری که درون لباس زیر قرار داده می شود و با نواری چسبنده در جایش ثابت می شود می تواند مؤثر باشد. اگر بی اختیاری شدیدتری دارید، محافظی بزرگتر یا لباس زیری جذب کننده ممکن است همان چیزی باشد که به آن نیاز دارید. برخی از این لباس زیرها قابل شستشو هستند؛ برخی دیگر دور انداختنی اند. اگر نمی دانید چه نوعی بهترین عملکرد را برای شما دارد، فقط کافی است از پزشک خود درخواست توصیه کنید. شاید قبل از تشخیص نوع محصول بی اختیاری که برای شما مؤثر است و با آن راحتید آزمایش هایی لازم باشد.
کاتترهای خارجی. برخلاف کاتترهایی که در بیمارستان استفاده می شود، کاتترهای خارجی برای بی اختیاری مردان ابزارهایی سیلیکونی یا لاتکسی هستند که به جای قرار گرفتن درون مجرای خروجی مثانه، معمولاً مانند کاندوم ها، دور آلت قرار می گیرند. اوره از طریق یک لوله به درون کیسه تراوش فرستاده می شود. برخی از مردان فقط شب ها از این ابزارها استفاده می کنند. برای جلوگیری از تراوش، بایستی سایز مناسب را تهیه کنید و طبق دستورالعمل های محصول عمل کنید.
کیسه های تراوش. این ها همان کیسه های پلاستیکی هستند که به کاتتر وصل می شوند. اندازه های بزرگتر "کیسه های کنارتخت" نامیده می شوند و کنار تخت خواب آویزان می شوند. انواع کوچکتر می توانند روی بدن قرار گیرند، و با نوارهایی به شکم یا پا وصل شوند.
پوشک های موکتی. این محصولات بی اختیاری موکت های ضد آب معمولی یا پوشش هایی هستند که می توان روی مبل یا فرش قرار داد تا از انتقال تراوش به آن ها جلوگیری شود. آن ها سطح مضاعفی از پوشش را اضافه می کنند.
ظروف ادرار و جایگزین های دیگر دستشویی. زمانی که رفتن به دستشویی امکان پذیر نیست، ظروف ادرار پلاستیکی می توانند کمک بزرگی برای بی اختیاری مردان باشند. این ها ظروف پلاستیکی هستند که مرد می تواند درون آن ها ادرار کند. آن ها مخصوصاً زمانی می توانند مفید باشند که دچار بی اختیاری فوری باشید، که رسیدن به دستشویی را به طور سریع مشکل می سازد. می توانید یکی از این ظروف را کنار تختخواب داشته باشید و ظرف دیگری را در ماشین تا در صورتی که در مکانی بدون دستشویی بودید آن را مورد استفاده قرار دهید.
گیره های آلت تناسلی. ممکن است ناخوشایند به نظر برسند، اما برای مردان خاصی، این محصول – که "ابزارهای فشرده سازی خارجی" نیز نامیده می شوند – می توانند تغییر بزرگی ایجاد کنند. مقدار کمی فشار وارده به آلت تناسلی می تواند موقتاً مجرای خروجی مثانه را ببندد، و هر گونه تراوش احتمالی را متوقف کند. بخشی که دور آلت قرار می گیرد فوم نرم است و نباید باعث ناراحتی شود. این ابزار برای همه مناسب نیست، بنابراین با پزشک خود صحبت کنید. استفاده زیاد از آن ها ممکن است موجب مشکلات گردش خون، سوزش پوست، و جراحت شود. عموماً، آن ها فقط به منظور استفاده برای دو ساعت در هر بار ساخته شده اند.

محصولات بی اختیاری مردان را از کجا می توان تهیه کرد؟
پوشک های بی اختیاری و زیرپوش های یک بار مصرف معمولاً در داروخانه ها و سوپرمارکت ها یافت می شوند. برای محصولات دیگر بی اختیاری مردانه، مغازه تجهیزات پزشکی بهترین انتخاب برای شماست.
اگر در خرید محصولات بی اختیاری مردانه در جای عمومی معذب هستید، به طور آنلاین اقدام کنید. باید بتوانید درست همان چیزی را که می خواهید در خرید آنلاین یا شرکت تجهیزات پزشکی آنلاین بیابید. با این حال، قبل از خرج پول زیاد برای یک محصول بی اختیاری مردانه، با پزشک خود هماهنگ کنید تا مطمئن شوید محصول مفید خواهد بود.

استفاده از محصولات بی اختیاری مردان
برخی از افراد نمی خواهند محصولات بی اختیاری ادراری را امتحان کنند زیرا احساس می کنند نشانه ای از شکست است. زمانی که شروع به خرید پوشک می کنند، فکر می کنند تا آخر عمر مجبور به خرید آن ها خواهند بود. اما به خاطر داشته باشید که مردان زیادی ممکن است تنها به طور موقتی به محصولات بی اختیاری نیاز داشته باشند. برای مثال، اگر اخیراً جراحی پروستات داشته اید، استفاده از برخی از این محصولات ممکن است امورات شما را تا بهبودی از بیماری برطرف کنند. مردان دیگر مدت زمانی کوتاه، در حالی که پزشکان در حال تشخیص دلیل به وجود آورنده مشکلشان هستند، به محصولات بی اختیاری تکیه می کنند.
به محصولات بی اختیاری به عنوان ابزارهایی مفید برای کمک به شما در گذران امور نگاه کنید. آن ها شاید راه حل های درازمدتی نباشند، اما به طور گسترده ای می توانند کیفیت زندگی شما را همین حالا بهبود بخشند.منبع: گروه مترجمان آریا سلامت

استفاده از مطالب این سایت تنها با ذکر نام و لینک آریا سلامت مجاز است


تاريخ انتشار: شنبه 2 بهمن 1395 ساعت '2:17
تاريخ آخرين ويرايش: شنبه 2 بهمن 1395 ساعت '2:17

برچسب مطلب براي موتورهاي جستجو:
محصولات بی اختیاری ادرار در مردان , بی اختیاری ادرار در مردان , بی اختیاری مردان , بی اختیاری ادرار , بی اختیاری , پوشک های بی اختیاری ,
محصولات مرتبط:
پوشینه (پوشک ) بزرگسال دافی شورتی متوسط ( medium )
پوشینه (پوشک ) بزرگسال دافی شورتی مدیوم ( medium ) پوشک بزرگسالان شورتی دافی با قدرت جذب عالی را از فروشگاه نی نی پوشک بخواهید
پوشک بزرگسال ابري فلكس شورتی متوسط Abena مدل m3
پوشک بی اختیاری شورتی سایز متوسط ابريفلكس abriflex m3
پوشک بزرگسال ابری فرم متوسط چسبی 10 عددی
پوشک بزرگسال ابری فرم ( ابریفرم ) متوسط چسبی 10 عددی
پوشک بزرگسالان شورتی ابري فلكس (Abena) مدل L1
پوشک بزرگسال شورتی بزرگ ابري فلكس (Abena) مدل L1 کشور سازنده دانمارک نوع پوشینه پوشک بزرگسال شورتی بزرگ تعداد در بسته 14 عدد در بسته - 84 عدد در کارتن اندازه 100-140 قدرت جذب
پوشک بزرگسالان تنا شورتی لارج 10 عددی
معرفی پوشک بزرگسال تنا TENA پوشک بزرگسالان تنا شورتی لارج 10 عددی مناسب برای دور کمر 96 تا 140 سانتی متر می باشد ، پوشک تنا شورتی ساخت کشور هلند و لهستان می باشد .
6 بسته پوشک بزرگسالان چسبی ایزیلایف متوسط
فروش ویژه پوشک بزرگسالان چسبی ایزیلایف متوسط مناسب برای سالمندان یا بیمارانی که بی اختیاری دارند.
یک کارتن پوشک بزرگسالان چسبی ایزیلایف اسمال
یک کارتن پوشک بزرگسالان چسبی ایزیلایف اسمال
پوشک شب ادراری کن پد چسبی canpad
پوشک شب ادراری کن پد canpad پوشک مخصوص شب ادراری جان پد علل زیادی برای شب ادراری کودکان ذکر شده است
پوشک بزرگسال چسبی ابری فرم بزرگ 26 عدی مدل L1
پوشک بزرگسالان چسبی ابریفرم 26 عددی سایز بزرگ با قدرت جذب بالای دارای ویژگی های زیر است.پوشینه چسبی بزرگسالان ابری فرم
شناسه کامل سفارش:
جديدترين محصولات:

<-پمپرز اصل آلمان-> <-پوشک بزرگسالان->