تبليغاتX
پوشک پمپرز پریما لهستان و پوشک بزرگسال شورتی

اوی بی بی


پوشک بچه اوی بیبی ( اوی بی بی )

پوشک نوزاد Evy Baby - Mini

متناسب با آناتومی و فرم بدن نوزاد

آنتی باکتریال، جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع

حاوی کرم، محافظت کننده از پوست لطیف نوزاد


پوشک بچه اوی بیبی ( اوی بی بی ) Evy Baby  بسیار نازک، نرم و لطیف است و به دلیل طراحی آناتومیکی بیشترین هماهنگی را با بدن نوزاد دارد. در نتیجه نوزاد در زمان خواب، استراحت و بازی کاملا راحت بوده و لحظات شادی را سپری می نماید. این محصول، دارای پودر جاذب بسیار قوی می باشد که از نشت رطوبت به بیرون از پوشک و نم پس دادن آن جلوگیری می کند. همچنین به دلیل داشتن بافت مناسب و قدرت جذب کنندگی قوی باعث می شود که مایع درون پوشک به سطح لایه های زیرین کشیده شده و پوست کودک شما همیشه خشک بماند و از بروز عفونت پوستی جلوگیری می نماید.

سطح داخلی پوشک اوی بی بی، از جنس کتان تهیه شده و حاوی کرم می باشد. این امر موجب می شود پوست کودک در اثر تماس مداوم با پوشک دچار حساسیت نگردد. سطح بیرونی این محصول پوشیده از طرح های رنگارنگ زیبا و جذاب برای کودکان است همچنین در ساخت این پوشک از مواد معطر و خوشبو کننده ای استفاده شده است که از ایجاد بوی نامطبوع در هنگام تعویض جلوگیری می نماید.

پوشک اوی بیبی ( اوی بی بی ) سایز 2 Evy Baby حاوی 60 عدد پوشک در یک بسته بوده و برای نوزادان تازه متولد شده با وزن بین 3 تا 6 کیلوگرم مناسب می باشد. پوشک بچه Evy baby ، محصول کشور ترکیه می باشد و با طراحی ویژه و کاملا اصولی، تمام نیازهای کودک درحال رشد شما را فراهم آورده و لحظات شادی را برای شما و فرزند دلبندتان به ارمغان می آورد. این پوشک در اندازه های اندازه‌های میدی، ماکسی، ماکسی پلاس و جونیور تولید و ارائه می گردد.

پوشک اوی بیبی ( اوی بی بی ) سایز 3 Evy Baby حاوی 68 عدد پوشک در یک بسته بوده و برای نوزادان تازه متولد شده با وزن بین 5 تا 9 کیلوگرم مناسب می باشد. پوشک بچه Evy baby ، محصول کشور ترکیه می باشد و با طراحی ویژه و کاملا اصولی، تمام نیازهای کودک درحال رشد شما را فراهم آورده و لحظات شادی را برای شما و فرزند دلبندتان به ارمغان می آورد. این پوشک در اندازه های اندازه‌های میدی، ماکسی، ماکسی پلاس و جونیور تولید و ارائه می گردد.

پوشک اوی بیبی ( اوی بی بی ) سایز 4 Evy Baby حاوی 60  عدد پوشک در یک بسته بوده و برای نوزادان تازه متولد شده با وزن بین 8 تا 18 کیلوگرم مناسب می باشد. پوشک بچه Evy baby ، محصول کشور ترکیه می باشد و با طراحی ویژه و کاملا اصولی، تمام نیازهای کودک درحال رشد شما را فراهم آورده و لحظات شادی را برای شما و فرزند دلبندتان به ارمغان می آورد. این پوشک در اندازه های اندازه‌های میدی، ماکسی، ماکسی پلاس و جونیور تولید و ارائه می گردد.
پوشک اوی بیبی ( اوی بی بی ) سایز 4+ Evy Baby حاوی 58  عدد پوشک در یک بسته بوده و برای نوزادان تازه متولد شده با وزن بین9 تا 20 کیلوگرم مناسب می باشد. پوشک بچه Evy baby ، محصول کشور ترکیه می باشد و با طراحی ویژه و کاملا اصولی، تمام نیازهای کودک درحال رشد شما را فراهم آورده و لحظات شادی را برای شما و فرزند دلبندتان به ارمغان می آورد. این پوشک در اندازه های اندازه‌های میدی، ماکسی، ماکسی پلاس و جونیور تولید و ارائه می گردد.
پوشک اوی بی بی سایز 5  Evy Baby حاوی 48  عدد پوشک در یک بسته بوده و برای نوزادان تازه متولد شده با وزن بین 12 تا 25 کیلوگرم مناسب می باشد. پوشک بچه Evy baby ، محصول کشور ترکیه می باشد و با طراحی ویژه و کاملا اصولی، تمام نیازهای کودک درحال رشد شما را فراهم آورده و لحظات شادی را برای شما و فرزند دلبندتان به ارمغان می آورد. این پوشک در اندازه های اندازه‌های میدی، ماکسی، ماکسی پلاس و جونیور تولید و ارائه می گردد.

تاريخ انتشار: دوشنبه 8 شهریور 1395 ساعت '18:42
تاريخ آخرين ويرايش: دوشنبه 8 شهریور 1395 ساعت '18:55

برچسب مطلب براي موتورهاي جستجو:
اوی بی بی , , پوشک اوی بیبی , پوشک اوی بی بی , اوی بیبی , اوی بی بی , پوشک بچه اوی بی بی , پوشک بچه اوی بیبی ,
محصولات مرتبط:
پوشک بچه پمپرز آلمان سایز 4
پوشک بچه پمپرز آلمانی سایز 4 تعداد در بسته : 25 عدد وزن : 7 تا 18 کیلوگرم ماکسی
پوشک بچه پریما پمپرز گلد لهستان ضد حساسیت سایز 2
مناسب برای وزن : ۳ تا ۶ کیلوگرم تعداد پوشک در بسته : ۵۴ عدد ساخت کشور : لهستان شرکت سازنده : پمپرز نحوه بسته شدن : چسبی قدرت جذب : بسیار بالا و خشکی تا ۱۲ ساعت نشانگر زمان تعویض : دارد
فروش ویژه پکیج 4 عددی پوشک پمپرز لهستان 2 و یک عدد دستمال مرطوب
فروش ویژه پکیج 4 عددی پوشک پمپرز لهستان ضد حساسیت سایز 2 +یک عدد دستمال مرطوب
پوشک پمپرز پریما ترک سایز 4+تعداد 38
پوشک پمپرز پریما ترک سایز 4+ | مناسب برای نوزادان 9تا 16 کیلوگرم | بسته 38 عددی
پوشک اوی بیبی ( اوی بی بی) سایز 4
شش بسته پوشک اوی بیبی ( اوی بی بی) سایز 4 با ارسال رایگان در تهران
پوشک هاگیز ترک سایز دو مناسب برای وزن 3 تا 6 کیلو گرم می باشد
پوشک هاگیز ترک سایز دو مناسب برای وزن 3 تا 6 کیلو گرم می باشد
پوشک بزرگسالان چسبی ابریفرم 26 عددی سایز متوسط
پوشک بزرگسالان چسبی ابریفرم 26 عددی سایز متوسط پوشک بی اختیاری شورتی ابريفرم , پوشک بی اختیاری ابريفرم
پوشک پمپرز شورتی لهستان سایز 6 تعداد 44 عددی
خرید پوشک بچه پمپرز پریما شورتی لهستان سایز 6 در هر بسته 44 عدد از این پوشک می باشد که مناسب برای کودکان با وزن +16 کیلو گرم
شناسه کامل سفارش:
جديدترين محصولات:

<-پمپرز اصل آلمان-> <-پوشک بزرگسالان->